SIDEBAR
»
S
I
D
E
B
A
R
«
A.M. Bike maraton 2005
Září 29th, 2009 by admin

Jenda na bedně Již za časného rána se na trať vydali borci na 100km. Tam jsme měli dva zástupce, Jendu s Petrem. Petr již dlouho před závodem avizoval že má houby najeto a že jestli má umřít, tak jedině na Artíku. Což se mu málem povedlo. Že buď to půjde, nebo ne. A po vcelku svižném prvním kole, kdy to vypadalo že mu to docela jede, se rozhodl pro nás nepochopitelně další kolo neabsolvovat. Později jsme se dověděli, že si na startu vyhlédl dvě děvčata a prohlásil, že jakmile ho předjedou, tak to zabalí. Vydržel do konce prvního kola. Jenda se docela rozjela a vydržela až do cíle. Lépe už to nešlo. Vyhrála svou kategorii.

Roman na bedně Na 70ti kilometrovou jsme vyrazili dva. Roman a já. Start byl hodinu po stovce, tedy v 10. Já jel za svým cílem, tedy jistotou dvojnásobku. Což znamená vejít se do dvojnásobku času vítěze. Ovšem Roman, natěšený ze svého nového karbonového celopéra jel závodit. A řetěz si nabrousil dobře, protože dorazil na výborném druhém místě.

Kačka na bedně No na nejkratší trať vyrazila naše nejmladší posila Kačka. Jela sice v kategorii do 18ti let, avšak případné heterosexuály bych chtěl odradit tím, že ač na to nevypadá, jí je 13let, tudíž by jste si koledovali o kriminál. Kačka měla podle původních plánů jet jako doprovod s Marcelou a Liborem, ovšem již v prvním stoupání na Aberg to napálila a zmizela jim z dohledu. A protože se jako prestižák projevovala už na slalomových tratích coby závodník TJ Jáchymov, které musela vloni kvůli zranění opustit, jela na krev i na kole. A vyplatilo se. V cíli z toho bylo krásné třetí místo.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

»  Substance:WordPress   »  Style:Ahren Ahimsa
© A komu se to nelíbí, ...